Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VIІІ скликання
від №
Про звернення депутатів |
Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подання депутата обласної ради Крамаренка С.М., враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Схвалити текст звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення знищення системи адресної доставки пенсій та соціальних виплат сільським пенсіонерам.
- Доручити голові Житомирської обласної ради підписати звернення.
- Надіслати звернення Президенту України, у Верховну Раду України.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Крамаренко С.М. – депутат Житомирської обласної ради