Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1. електронна пошта управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її._

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

№ телефону

№ кабінету

Начальник відділу

     

Заступник начальника відділу

Кемка Дарина Володимирівна

(0412) 43-21-35

208/2

Консультант

Верстак Яна Миколаївна

(0412) 43-21-36

208/2

Консультант

Кисіль-Геворгян Ольга Олександрівна (0412) 43-21-36 208/2

 

Основними функціями відділу юридичної та кадрової роботи

виконавчого апарату Житомирської обласної ради є:

Правове забезпечення діяльності Житомирської обласної ради, її постійних, тимчасових комісій, депутатів та її виконавчого апарату.

Реалізація регіональної правової політики в діяльності Житомирської обласної ради.

Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів керівниками структурних підрозділів та працівниками виконавчого апарату Житомирської обласної ради під час виконання покладених на них завдань і повноважень.

Здійснення правової експертизи нормативно-правових актів і проєктів таких актів, підготовка, розроблення і редагування нормативно-правових актів Житомирської обласної ради та її посадових осіб.

Здійснення, за дорученням керівництва Житомирської обласної ради, самопредставництва Житомирської обласної ради у судах України усіх інстанцій та юрисдикцій.

Реалізація державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування та з питань кадрової роботи щодо працівників виконавчого апарату Житомирської обласної ради.

Документальне оформлення вступу на службу в орган місцевого самоврядування, її проходження та припинення, прийому на роботу та звільнення працівників, які не є посадовими особами місцевого самоврядування, щодо працівників виконавчого апарату Житомирської обласної ради.

Здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту.

Заохочення посадових осіб місцевого самоврядування до просування по службі, сприяння підвищенню рівня кваліфікації працівників виконавчого апарату Житомирської обласної ради.