Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1. електронна пошта управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її._

Посада

Прізвище, ім'я, по батько

№ телефону

№ кабінету

Начальник управління, головний бухгалтер 

Слюсарь Ольга Василівна

(0412) 43-21-41

206

Відділ бухгалтерського обліку

 

Заступник начальника управління, начальник відділу       

Корнієцька Оксана Миколаївна

(0412) 43-21-42

208/1

Консультант

Дяченко Людмила Миколаївна

(0412) 43-21-45

208/1

Консультант

Ліщина Віта Леонідівна

(0412) 43-21-46

207

Головний спеціаліст

Шевченко Христина Олександрівна

(0412) 43-21-46

207

Відділ звітності та аудиту

 

Начальник відділу

Вакуленчик Марина Василівна

(0412) 43-21-43

501

Головний спеціаліст

Єрьоміна Ірина Миколаївна

(0412) 43-21-44

208/1

 

Основними функціями управління фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та аудиту
виконавчого апарату Житомирської обласної ради є:

 

Забезпечення організації та ведення бухгалтерського обліку  фінансово-господарської діяльності Житомирської обласної ради згідно із Законом України  “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, іншими нормативними актами, складення на підставі даних бухгалтерського обліку фінансової, бюджетної та іншої звітності у порядку, встановленому чинним законодавством.

          Здійснення фінансово-господарського забезпечення діяльності депутатів обласної ради, працівників виконавчого апарату Житомирської обласної ради, постійних комісій обласної ради, пленарних засідань сесій обласної ради та інших заходів, що плануються Житомирською обласною радою та проводяться за її участі.

           Відображення в документах достовірної та в повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідні для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами Житомирської обласної ради.

Забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов’язань та їх реєстрації в органах Державної казначейської служби, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань, достовірне та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності.

 Надання організаційної допомоги щодо здійснення фінансової діяльності та ведення бухгалтерсього обліку відповідно до чинного законодавства підпорядкованим установам, організаціям, які включені до мережі установ та організацій, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, головним розпорядником коштів яких визначено Житомирську обласну раду, здійснення контролю, в межах повноважень, фінансової діяльності підпорядкованих установ, організацій.

Забезпечення поточного контролю за наявністю та використанням фінансових, матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.

          Запобігання виникненню негативних явищ у фінансово-господарській діяльності.

         Здійснення методичного керівництва та контролю за дотриманням вимог законодавства з питань ведення бухгалтерського обліку, складення фінансової та бюджетної звітності розпорядниками нижчого рівня, які включені до мережі установ та організацій, що фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету, головним розпорядником коштів яких визначено Житомирську обласну раду.

        Здійснення аудиторських перевірок та проведення фінансового аналізу діяльності установ, що підпорядковані Житомирській обласній раді, комунальних підприємств, установ, організацій, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, слищ, міст Житомирської області та (або) фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету.

       Здійснення контролю за економним і раціональним використанням бюджетних коштів та матеріальних цінностей Житомирської обласної ради, проведення їх інвентаризації та списання в установлені строки.