Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1 електронна пошта управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Посада

Прізвище, ім'я, по батько

№ телефону

№ кабінету

Начальник відділу

Ковтуненко Микола Григорович

 (0412) 43-21-30

503

Заступник начальника відділу

Завадський Іван Васильович  (0412) 43-21-51 503

Консультант

Ткачук Віра Анатоліївна

 (0412) 43-21-51

 503

 

Основними функціями відділу з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм
виконавчого апарату Житомирської обласної ради є:

 

Реалізація, в межах повноважень, державної політики з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Упровадження регіональної політики у сфері моніторингу та аналізу виконання проєктів та програм Житомирської обласної ради.

Організація роботи з питань гірничих відносин та ведення мисливського господарства і полювання, використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, опрацювання питань адміністративно-територіального устрою Житомирської області, врегулювання окремих питань земельних відносин, ведення обліку адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів, а також надання консультативно - методичної допомоги місцевим радам усіх рівнів з цих питань.

Сприяння здійсненню Житомирською обласною радою, її виконавчим апаратом взаємодії і зв'язків з територіальними громадами, органами та посадовими особами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади.