З Днем фермера!Шановні фермери Житомирщини!

Ваша праця починається задовго до збору врожаю. Вона починається з любові до землі, відповідальності за свою справу та готовності докладати всіх зусиль заради результату.

Останні роки стали важким випробуванням для всієї країни. Та попри війну, труднощі й ризики ви продовжуєте працювати. Ви виходите в поле, доглядаєте господарства і робите те, без чого неможливо уявити життя країни. Завдяки вашій праці українці мають хліб на столі, громади розвиваються, а наша держава залишається сильною та стійкою.

Дякую вам за чесну працю, витримку та відданість покликанню.

Бажаю міцного здоров’я, наснаги, родинного тепла та добробуту.

Нехай українська земля віддячує щедрими врожаями, а кожен день приносить впевненість у майбутньому та нові можливості для розвитку.

Зі святом! З Днем фермера!

З повагою
перший заступник голови Житомирської обласної ради
Олег Дзюбенко