Уряд запускає грантові програми для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесу

Уряд запускає грантові програми для ветеранів на старт або розвиток власного бізнесуУряд розширив проект єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 30 березня. 

Детальніше...

Міністерство закордонних справ пояснює, як українцям продовжити строк дії закордонного паспорта за межами України

Мінреінтеграції пояснює, як українцям продовжити строк дії закордонного паспорта за межами України

Українці, які перебувають за межами країни, можуть безкоштовно й оперативно продовжити строк дії свого закордонного паспорта. Для цього достатньо звернутися до дипломатичної установи та подати відповідну заяву. 

Детальніше...

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, який спрощує процедуру отримання статусу ветерана війни

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект який спрощує процедуру отримання статусу ветерана війни23 березня у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо спрощення процедури присвоєння статусу ветерана (реєстр. №9141). Авторами законопроекту є 41 народний депутат України, серед яких голови комітетів Верховної Ради України.

Детальніше...

Уряд спростив умови подачі документів для отримання статусу зареєстрованого безробітного

Уряд спростив умови подачі документів для отримання статусу зареєстрованого безробітногоНа засіданні Кабінету Міністрів України затверджено новий Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Ним, зокрема, уточнено порядок отримання статусу зареєстрованого безробітного онлайн. Відповідне рішення було ухвалено 30 березня 2023 року.

Детальніше...

У Житомирському обласному онкодиспансері вперше провели операцію з видалення простати лапароскопічним методом

У Житомирському обласному онкодиспансері вперше провели операцію з видалення простати лапароскопічним методомУ Житомирському обласному онкодиспансері розуміють, що медицина «не стоїть на місці» і потрібно йти в ногу із сучасними методами лікування онкозахворювань. Тому фахівці швидко освоюють нові методи лікування раку і застосовують їх на практиці, зокрема лапароскопію.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2