652099337 122165296232901678 5744379135169805787 n

У місті Літин на Вінничині відбувся Чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків вікової категорії U12.

У змаганнях взяли участь 14 команд із різних регіонів України, зокрема з Вінницької, Черкаської, Сумської, Житомирської, Закарпатської та Чернівецької областей.

Житомирщину на чемпіонаті представляли команди ОДЮСШ ХК «Фенікс-1» та ОДЮСШ ХК «Фенікс-2».

Команда «Фенікс-1» виборола бронзові нагороди, продемонструвавши згуртованість та прагнення до перемоги. Команда «Фенікс-2» завершила турнір на восьмому місці. Кращим нападником чемпіонату став Кіріл Черкас, гравець команди «Фенікс-1».

Як зазначають у Житомирській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі з ігрових видів спорту Житомирської обласної ради, кожен такий турнір — це важливий крок у розвитку юних спортсменів, загартуванні характеру та формуванні справжньої команди.

Житомирська обласна рада вітає спортсменів із успішним виступом і бажає подальших здобутків!