Олександр Дмитрук привітав митників Житомирщини з професійним святом та 35-річчям Державної митної служби України Цьогоріч Державній митній службі незалежної України виповнюється 35 років. 25 червня з цієї нагоди та Дня митника України у Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбулися урочистості за участю представників органів влади, правоохоронних структур та працівників митної служби. Участь у святковому заході взяв депутат Житомирської обласної ради Олександр Дмитрук. Від імені першого заступника голови Житомирської обласної ради Олега Дзюбенка та депутатського корпусу він привітав митників зі святом, подякував їм за сумлінну працю та професіоналізм. "Митна служба відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні економічної безпеки держави. Митники стоять на захисті економічних інтересів України, протидіють контрабанді, забезпечують контроль за переміщенням товарів через кордон та сприяють наповненню державного бюджету. В умовах війни ваша робота має особливе значення для стійкості нашої країни. Щиро дякую кожному з вас за принциповість та відданість справі", – наголосив Олександр Дмитрук. За сумлінне виконання службових обов’язків Олександр Дмитрук вручив працівникам митної служби подяки Житомирської обласної ради. У заході також взяли участь народний депутат України, заступник голови Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Ковальчук, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Олександр Ковтун та інші почесні гості. Під час урочистостей керівники органів влади та установ привітали працівників митної служби, а також вручили відомчі та державні нагороди за сумлінну службу та вагомі професійні здобутки.