Олег Дзюбенко привітав державних службовців із професійним святом23 червня з нагоди Дня державної служби відбулися урочисті заходи для державних службовців області.

У заході взяв участь перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко. Від імені депутатського корпусу він привітав державних службовців із професійним святом та подякував за професіоналізм і ефективну співпрацю.

«В умовах війни на державну службу покладено особливу відповідальність. Попри всі виклики ви продовжуєте сумлінно виконувати свої обов’язки, працюючи заради стабільності та майбутнього України. Дякую вам за відданість служінню людям і державі», — зазначив Олег Дзюбенко.

Під час заходу він вручив державним службовцям грамоти обласної ради.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко. Він подякував державним службовцям за роботу, наголосив на важливості їхньої діяльності в умовах сьогодення та вручив відзнаки.