На Житомирщині відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці Конституції України Цьогоріч, 28 червня, Україна відзначає 30-ту річницю Конституції України — Основного Закону, що закріпив засади незалежної, демократичної та правової держави. З цієї нагоди в Житомирі відбулися урочисті заходи. У них взяли участь депутати Житомирської обласної ради Петро Рудь, Олександр Дмитрук та Валентина Донець, керівництво Житомирської обласної військової адміністрації та Житомирської міської ради, військовослужбовці, представники правоохоронних органів та громадськість. О 9:00 учасники урочистостей вшанували пам’ять полеглих Захисників і Захисниць України та всіх загиблих внаслідок збройної агресії рф хвилиною мовчання. У виконанні оркестру Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова прозвучав Державний Гімн України. Під час урочистостей було встановлено лампади до стендів на Алеї Слави Героїв та пам’ятного знака Героям Небесної Сотні. Також присутні поклали квіти до пам’ятника Івану Огієнку та вшанували пам’ять видатних діячів української державності й культури. Покладання квітів також відбулося до пам’ятного знака «Захисникам України у війні з російським агресором» та меморіальних стендів загиблих і померлих учасників Антитерористичної операції та операції Об’єднаних Сил. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, Конституція України є не лише Основним Законом держави, а й символом незламності українського народу та його прагнення до свободи. Слава Україні! Слава Героям!