Шановний(-а) учаснику/учаснице!

З метою встановлення результативності виконання Антикорупційної програми Житомирської обласної ради на 2023-2025 роки, запрошуємо взяти участь в анонімному опитуванні зовнішні заінтересовані сторони, які в той чи інший спосіб (підзвітні, підконтрольні, підпорядковані, координують, скеровують) взаємодіють із Житомирською обласною радою, а саме:

  • управління майном Житомирської обласної ради;
  • підприємства, установи спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;
  • Житомирська обласна державна (військова) адміністрація та її департаменти, управління, відділи;
  • правоохоронні органи;
  • інші підприємства, установи, організації.

Анкета відкрита для заповнення впродовж тижня з дня її опублікування на сайті до 17.03.2026. Дані будуть використані в узагальненому вигляді.

На анкету можна перейти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1llT4hsUzXau074lXWB-aMFOU8QNE96E47HN0stwZgIg/preview


НОВИНИ

У Житомирі відзначили Міжнародний день театру прем’єрою вистави «Літепло. Хроніка одного хутора»

У Житомирі відзначили Міжнародний день театру прем’єрою вистави «Літепло. Хроніка одного хутора»27 березня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня театру. Головною подією стала прем’єра вистави «Літепло. Хроніка одного хутора» у постановці заслуженого артиста України Петро Авраменка. Вистава створена на основі п’єси драматурга Ігоря Юзюка і розповідає про події часів Української Народної Республіки.

Після прем’єри акторів, режисерів, працівників театру та всіх, хто присвятив себе сцені, привітали з професійним святом.

В обласній раді обговорили стан об’єктів спільної власності та підвищення ефективності роботи комунальних закладів

В обласній раді обговорили стан об’єктів спільної власності та підвищення ефективності роботи комунальних закладів26 березня у Житомирській обласній раді відбулося чергове засідання робочої групи з питань функціонування об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області.

Робочу групу було створено у січні цього року з метою перевірки функціонування окремих об’єктів спільної власності, а також стану виконання будівельних робіт.

У Житомирі відбулися урочистості з нагоди 12-ї річниці створення Національної гвардії України

У Житомирі відбулися урочистості з нагоди 12-ї річниці створення Національної гвардії України26 березня у Житомирі відбувся урочистий захід до Дня Національної гвардії України — професійного свята, що відзначає роль Національної гвардії у захисті суверенітету України, її територіальної цілісності, життя, законних прав і свобод громадян.

У заході взяли участь перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська, представники духовенства та військові.

ТОП фото