trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                          VIIІ скликання

від                      №     

Про надання дозволу
на розроблення проєкту землеустрою
комунальній установі «Новоборівський
дитячий будинок-інтернат»
Житомирської обласної ради

       Відповідно до ст. ст. 8, 79-1, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунальної установи «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради від 26.01.2021 № 19, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                          , з питань комунальної власності та майнових відносин від                        , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальній установі «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 5,5024 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, на якій розташоване нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області та яка розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, смт Нова Борова, вул. Макаренка, 8.
  1. Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки провести згідно з чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                    В.І. Федоренко

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ходаківський О.О.  – консультант відділу
з питань управління об’єктами спільної власності
та майнових відносин управління майном, 43-21-56.