Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VIIІ скликання
від №
Про зміну назви та затвердження
у новій редакції Статуту
Житомирської обласної дитячо-юнацької
спортивної школи «Динамівець»
Житомирської обласної ради
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 8 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 993, розглянувши подання Житомирської обласної державної адміністрації від 14.12.2020 № 6188/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від , з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Змінити назву обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Житомирської обласної ради на Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамівець» Житомирської обласної ради.
- Внести зміни та затвердити Статут Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради (далі -Статут) у новій редакції (додається).
- Керівнику Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді у місячний термін.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення: Департамент
культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації
Відповідальна особа: Бабчук Є.І. – заступник директора з навчально-тренувальної
роботи ОДЮСШ «Динамовець» ЖОР, 097 4664984
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: