ПРОЄКТ

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шоста  сесія                                                                                          VIIІ скликання

від                         №

Про зміну назви  та  затвердження
у новій редакції Положення про
обласний центр соціально-психологічної
реабілітації дітей «Сонячний дім»
Житомирської обласної ради

          Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 87 «Про затвердження Типового положення про центр соціально-психологічної реабілітації дітей», розглянувши подання обласної державної адміністрації               від 23.09.2021 № 5329/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від                  , з питань комунальної власності та майнових відносин від                         , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради на обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.
  2. Визначити адресу обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради: провулок Івана Садовського, 5-а, м. Житомир, Житомирська область, Україна, 10012.
  3. Внести зміни та затвердити Положення про обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради у новій редакції (додається).
  4. Керівнику обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний  термін.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                        В.І. Федоренко

Додаток до проєкту

Розробник проєкту рішення:
Служба у справах дітей Житомирської облдержадміністрації
Відповідальна особа:Пастушенко Людмила Миколаївна – т.в.о. начальника служби, 47-08-49