Проєкт


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                VIІІ скликання

від                                 №

Про припинення права користування та надання у
користування мисливських угідь товариству з обмеженою
відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Лісомир»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 21, 22, 23, 24 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», статті 15 Закону України «Про тваринний світ», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 08.11.2022 № 03-11/6043-22, від 08.11.2022 № 03-11/6044-22, погодження Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної військової адміністрації від 02.11.2022 № 2607/1-9/3/40, клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Лісомир» від 10.11.2022 № 30, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування мисливськими угіддями товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Лісомир» площею 6115 га у зв’язку з добровільною відмовою від користування.
2. Надати у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Лісомир» мисливські угіддя загальною площею 5981,0 га на території Новоборівської селищної ради Житомирського району та Іршанської селищної ради Коростенського району Житомирської області, за умови включення до відтворювальної ділянки земель лісового заказника місцевого значення «Забране» площею 31,7 га у кварталах №75 (виділ 21) та №80 (виділи1-4, 7) Шершнівського лісництва ДП «Коростенське лісомисливське господарство», терміном 25 років, згідно з додатком.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Лісомир»:
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.
3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.
3.3. Для регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями, укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.
3.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Заступник голови
обласної ради                                         В.В. Ширма

Додаток до проєкту рішення

 Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г., начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49
Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради: