Powered by Phoca Gallery

НОВИНИ

Спортсменка з Житомирщини здобула бронзову нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби

Спортсменка з Житомирщини здобула бронзову нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики зі спортивної ходьби Спортсменка з Житомирщини Наталія Окушко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Відбулися засідання постійних депутатських комісій та Погоджувальної ради

Відбулися засідання постійних комісій та Погоджувальної радиУ ході підготовки до чергової 19-ї сесії Житомирської обласної ради 8 скликання пройшли засідання ще двох постійних комісій: з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, з питань бюджету та комунальної власності. Також відбулось засідання Погоджувальної ради.

Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань

Відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питаньДо роботи комісії долучилися заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, начальник Управління культури та туризму Житомирської ОВА Анатолій Душко, директор Департаменту освіти і науки Житомирської ОВА Наталія Осипович, начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець, представники виконавчого апарату обласної ради.