Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята сесія                                                                             VІІІ скликання

від                   № 

Про внесення змін та затвердження
у новій редакції Статуту
комунального некомерційного
підприємства «Обласний
інформаційно-аналітичний центр
медичної статистики»
Житомирської обласної ради       

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання Житомирської обласної військової адміністрації від 12.12.2023 №7120/2-23/45, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 08.08.2023, від                             , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити адресу місця знаходження комунального некомерційного підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради з - 10003, Україна, Житомирська область,  місто Житомир, майдан Перемоги, 10-А, на - 10014, Україна, Житомирська область, місто Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14.

2. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального некомерційного підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

  

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                            В.В. Ширма

Додаток до проєкту рішення

Розробник проекту рішення:
Управління майном Житомирської обласної ради
Відповідальна особа: Мосейчук О.В. – консультант відділу з питань
об’єктів спільної власності
Управління майном Житомирської обласної ради