Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1. електронна пошта управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її._

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

№ телефону

№ кабінету

Начальник управління

Глушенко Микола Дмитрович

(0412) 43-21-31

112/1

Заступник начальника управління              

Осадчук Анатолій Володимирович

 

113

Консультант

Троцька Раїса Миколаївна

(0412) 43-21-52

111

Консультант

Кравченко Анжела Петрівна

(0412) 43-21-53

117

Консультант

Серафимович Лідія Олександрівна

(0412) 43-21-33

112/2

Консультант

Бабич Жанна Валеріївна

(0412) 43-21-54

117

Консультант

Ткачук Світлана Сергіївна

(0412) 43-21-52

111

 

Основними функціями управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій
виконавчого апарату Житомирської обласної ради є:

Організаційне забезпечення діяльності Житомирської обласної ради, надання інформаційної і консультативної допомоги депутатам обласної ради у реалізації ними своїх повноважень, забезпечення роботи постійних комісій обласної ради, депутатських фракцій та груп, створених у Житомирській обласній раді, здійснення контролю за виконанням депутатських запитів, підготовка проєктів рішень Житомирської обласної ради про Регламент обласної ради, Положення про постійні комісії обласної ради, Положення про Погоджувальну раду обласної ради та внесення змін до них,  координація роботи щодо їх дотримання, підготовка пропозицій стосовно планування роботи Житомирської обласної ради та постійних комісій обласної ради.

Організаційна підготовка та проведення пленарних засідань сесій Житомирської обласної ради, засідань Погоджувальної ради обласної ради, постійних, тимчасових контрольних комісій обласної ради, інших її органів, формування проєкту порядку денного сесії Житомирської обласної ради, своєчасне забезпечення депутатів обласної ради необхідними матеріалами та проєктами рішень Житомирської обласної ради з питань, що вносяться на її розгляд.

Підготовка проєктів рішень Житомирської обласної ради та розпоряджень голови обласної ради з питань, що належать до компетенції Управління.

Узагальнення пропозицій і зауважень, наданих депутатами обласної ради на пленарних засіданнях сесій Житомирської обласної ради, реалізація заходів з  їх виконання, підготовка інформації про хід виконання рішень Житомирської обласної ради, вжиття заходів з виконання пропозицій, зауважень і звернень депутатів.

Забезпечення підготовки та здійснення заходів, які проводяться головою Житомирської обласної ради, першим заступником, заступником голови Житомирської обласної ради, організація проведення семінарів,     нарад голів районних рад, керівників   справами    апаратів   органів   місцевого самоврядування, начальників організаційних відділів та управлінь органів місцевого самоврядування, організація навчання працівників органів місцевого самоврядування.

Вивчення, узагальнення та поширення новітнього досвіду діяльності органів місцевого самоврядування Житомирської області, постійних комісій рад, депутатів рад усіх рівнів та органів самоорганізації населення.

Підготовка матеріалів до засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради.

Оприлюднення інформації про діяльність Житомирської обласної  ради, її постійних комісій та депутатів обласної ради у медіа, на офіційному вебсайті Житомирської обласної ради у терміни, передбачені чинним законодавством.