В Україні створили посібник «Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад»Метою посібника є надати молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.

У посібнику зібрана вся інформація про програму, успішні кейси громад та навчальні матеріали, які допоможуть наявним та новоствореним радам будувати свою роботу та взаємодіяти в майбутньому.  

Посібник містить такі розділи:

  • Про програму «Незламна молодь: молодіжні ради».
  • Управління молодіжною радою: від концепції до впровадження.
  • Представництво та діалог: зміцнення зв'язків та участі молодіжної ради з органами місцевого самоврядування та молоддю в громаді.
  • Вплив молодіжної ради на ефективне використання ресурсів для розвитку громади.
  • Додатки і корисні посилання для використання в роботі молодіжних рад.

Для того, щоб отримати онлайн-варіант посібника необхідно заповнити коротку форму за посиланням.

Зазначимо, що Програма «Незламна молодь: молодіжні ради» та посібник розроблені Українською асоціацією молодіжних рад та втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (IRI).

Джерело: Українська Асоціація Молодіжних Рад