Олег Дзюбенко долучився до відкриття Центру життєстійкості Сьогодні, 15 травня, за участі керівництва області та міста відбулось офіційне відкриття Центру життєстійкості для жителів Житомирської громади. Заклад створений Благодійним фондом BGV у партнерстві з Міністерством соціальної політики України, а також за підтримки Житомирської міської ради та Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА.

До події, зокрема, долучилися перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, секретар Житомирської міської ради Віктор Клімінський.

Центр життєстійкості — це безбарʼєрний простір, де кожен житель громади, незалежно від соціального статусу, статі та віку, може безоплатно отримати фахову допомогу та підтримку. Наприклад: впоратися із тривожними думками й станами, скласти резюме та підготуватися до співбесіди, пережити втрату, знайти ресурси й заняття для емоційного та фізичного відновлення.

У закладі працюють дипломовані досвідчені психологи та соціальні працівники, які мають потрібні професійні навички. Під час першої консультації працівники проводять опитування, аби визначити першочергові потреби людини, що звернулася за допомогою. Після чого, за його результатами складають індивідуальний план підтримки.

"Під час війни 52% українців потребують психосоціальної підтримки. Тож наш фонд вирішив реалізувати проєкт Центру життєстійкості. Ми облаштували інклюзивний простір, включно із санвузлом, аби люди з інвалідністю, зокрема й ті, які пересуваються на колісних кріслах, мали безбарʼєрний доступ та безперешкодно пересувалися закладом. У нас також є окрема зона і для дітей із настільними іграми та книгами, аби вони не нудьгували, поки батьки розмовляють із фахівцями. До кінця року ми плануємо надати допомогу 3 900 особам", — розповіла директорка Фонду BGV, депутатка Житомирської обласної ради Поліна Алдошина.

Перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко зазначив, що підтримка в дружньому, безбар’єрному просторі, куди може звернутися кожен мешканець громади, є дуже важливою в умовах сьогодення. Він також подякував меценатам та усім причетним до процесу створення Центру.

Центри життєстійкості з 1 травня 2024 року запрацювали у 22 областях України. Наразі на Житомирщині вже діють чотири таких заклади.

Центри життєстійкості ініційовані Мінсоцполітики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Олени Зеленської.

Контакти Центру:
Телефон: + 38 (067) 800 80 81
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Адреса: Польовий майдан, 8, Житомир, Житомирська область, 10002