Триває прийом робіт на XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участю Української молодіжної правничої асамблеї, благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років узяти участь у XVІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

У цьому році, вже вдруге, Конкурс спрямований на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Номінації:

 • молодша група;
 • середня група;
 • старша група;
 • спеціальна номінація «Слава українським Героям». Малюнок має відображати право на життя та його захист українськими героями – військовими, медиками, рятувальниками;
 • спеціальна номінація «10 років у боротьбі». Малюнок має відображати права дитини, порушені внаслідок російської збройної агресії проти України, та/або участь дітей у відновленні цих порушених прав;
 • спеціальна номінація «Україна в кордонах 1991 року». До участі в цій номінації запрошуються діти, що перебувають на тимчасово окупованій території України. З міркувань безпеки дитини та членів її сім'ї, при оголошенні переможця в цій номінації організаційний комітет Конкурсу зобов’язується не оприлюднювати персональні дані дитини, а зазначити тільки область чи населений пункт;
 • спеціальна номінація «Погляд української діаспори». До участі в цій номінації запрошуються діти, що проживають за межами України;
 • спеціальна номінація «Україна – багатонаціональна держава». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації;
 • спеціальна номінація «Соціальні права та свободи». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації;
 • спеціальна номінація «Мінна небезпека». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації;
 • спеціальна номінація «Діти проти насильства в родинах». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації.
 • спеціальна номінація «Рівні права жінок і чоловіків, дівчат і хлопчиків». Тематика малюнку має відповідати назві цієї номінації.
 • спеціальна номінація «За териконами: забезпечення прав дітей на Донеччині та Луганщині». До участі в цій номінації запрошуються діти, що проживають або проживали на територіях зазначених областей. Спеціальна номінація заснована за підтримки місцевих військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування.
 • спеціальна номінація «Обійми Києва». До участі в цій номінації запрошуються діти, що постійно проживають в м. Києві або перемістилися до нього через збройну агресію проти України (внутрішньо переміщені особи).

До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи – від 15 до 18 років (станом на 1 червня 2024 року).

Конкурсна робота разом із заявкою подається до організаційного комітету Конкурсу до 20 травня 2024 року шляхом її завантаження та заповнення спеціально створеної google-форми.

На Конкурс подаються автентичні роботи учнів та учнівських колективів. Вони повинні бути пов’язані із загальною тематикою Конкурсу.

Роботи мають бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4, А3.

Кожен учасник може подати не більше 3 конкурсних робіт. Участь у Конкурсі безоплатна.

Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Організаційного комітету Конкурсу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Facebook-сторінка УКЦППОН, голова організаційного комітету - Сошников Антон Олександрович.

Детальні умови конкурсу містяться у ПОЛОЖЕННІ ПРО КОНКУРС.