На чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби спортсмени Житомирщини здобули «срібло» та «бронзу»Спортсмени Житомирщини здобули дві медалі на чемпіонаті ABAF зі спортивної ходьби.

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА.

9 березня, в Анталії (Туреччина), відбувся чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби, участь у якому взяли й четверо юних українців у віковій категорії U18, двоє з яких – вихованці Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з легкої атлетики Житомирської обласної ради.

Саме представники Житомирщини і принесли в скарбничку України дві медалі:

«Срібло» здобув Цьомик Роман (тренери Сушицький А.Ц., Чернов А.І. ), пройшовши 10 км за 49:16 хв.

«Бронза» дісталась Ткачук Вероніці (тренери Малівський А.А., Чернов А.І.). Дистанцію 5 км вона подолала за 23:57 хв, лише п’ятьма секундами поступившись срібній призерці з Сербії.

Вітаємо спортсменів та тренерів з високими результатами!