Powered by Phoca Gallery

НОВИНИ

Житомирські велосипедистки здобули призові місця на чемпіонаті та Кубку України зі спринтерського омніуму

Житомирські велосипедистки здобули призові місця на чемпіонаті та Кубку України зі спринтерського омніумуВелосипедисти Житомирщини здобули почесні нагороди на Чемпіонаті України зі спринтерського омніуму серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат та Кубку України серед чоловіків та жінок, який паралельно проходив у місті Лева з 18 по 22 лютого.

Про це повідомляє Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

Оголошено прийом заявок на національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України»

Оголошено прийом заявок на національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України»Асоціація благодійників України та Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошують 17-тий конкурс із відзначення доброчинних ініціатив України – Національний конкурс «Благодійна Україна-2023». Вдруге за свою історію, конкурс проходитиме під девізом «Благодійність на захисті України». 

Друга річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну: у Житомирі вшанували памʼять загиблих Героїв російсько-української війни

Друга річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну: у Житомирі вшанували памʼять загиблих Героїв російсько-української війни24 лютого 2022 року - початок повномасштабного вторгнення росії на територію України. 10 років російсько-української війни та окупації Криму.