ТОП фото

НОВИНИ

Житомирська область: набір на програму для жінок "Запусти власну справу"

Житомирська область: набір на програму для жінок "Запусти власну справу"SILab Ukraine запрошуємо на програму жінок, які мешкають у Житомирській області та прагнуть розвинути свій бізнес!

Мета – надати жінкам унікальну можливість здобути знання, навички й ресурси, необхідні для успішного старту власної справи. Учасниці пройдуть 3-денний тренінг з провідними експертами з розвитку та запуску бізнесу, пропрацюють свої бізнес-ідеї, розроблять бізнес-план й дізнаються як залучити інвестиції.

Програма життєстійкості: Мінсоцполітики запрошує територіальні громади до участі в проєкті

Міністерство соціальної політики УкраїниЗ 23 лютого до 5 березня кожна територіальна громада України може долучитися до пілотного проєкту Міністерства і запустити послугу з формування життєстійкості для своїх мешканців. 

Програма життєстійкості включає в себе психосоціальну підтримку різних категорій населення. Це можуть бути військовослужбовці, ветерани та їхні сім’ї, переселенці, родини з дітьми - кожен житель громади. 

Житомирські десантники отримали нагороди від Головнокомандувача ЗСУ та міністра оборони України

photo 2024 02 26 16 06 01

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський та міністр оборони України Рустем Умеров нагородили воїнів 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади.