Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Вісімнадцята  сесія                                                                             VIIІ скликання

від                              №

Про зміну назви та затвердження

у новій редакції Статуту  комунального

некомерційного підприємства

“Обласний медичний центр реабілітації”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування в Україні”, розглянувши подання Житомирської обласної військової  адміністрації від 28.09.2023  № 5375/2-23/45, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                       ,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації” Житомирської обласної ради на комунальне некомерційне підприємство “Обласний медичний центр реабілітації” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр реабілітації”  Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр реабілітації”  Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді у місячний термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Заступник голови

обласної  ради                                                                                         В.В. Ширма

Додаток до проєкту

Розробник проєкту рішення:

КНП “Обласний медичний центр реабілітації”

Житомирської обласної ради

Відповідальна особа: Козловець Г.І. – в.о. директора КНП,

067-410-98-89

Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради