Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Друга сесія VIІI скликання
від №
Про обласну Програму «Здоров’я
населення Житомирщини» на 2021 рік
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 14.12.2020 № 6187/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 15.12.2020, з питань бюджету та фінансів від , з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити обласну Програму «Здоров’я населення Житомирщини» на 2021 рік (далі – Програма) згідно з додатком.
2. Відповідальними виконавцями та головними розпорядниками коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми, визначити Департамент охорони здоров’я та Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації.
3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити та затвердити відповідні програми, передбачивши фінансування на їх реалізацію.
4. Відповідальним виконавцям Програми двічі у рік звітувати про хід її виконання.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Відповідальна особа: Суслик М.П. – директор
Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, 47-44-22
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: