Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Друга сесія VIIІ скликання
від №
Про переукладення
контракту з Петренко Л.Б.
Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 21.12.2017 № 900 “Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 25.09.2020 № 4875/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від , з питань бюджету та фінансів від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Переукласти контракт з Петренко Лесею Броніславівною – директором комунальної установи “Пугачівський психоневрологічний інтернат” Житомирської обласної ради, з 26 січня 2021 року, з укладенням контракту строком на три роки, з 26 січня 2021 року по 25 січня 2024 року (додається).
- Доручити голові Житомирської обласної ради переукласти контракт з Петренко Л.Б. згідно з чинним законодавством.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Кравчук Н.М. – заст. начальника
управління майном виконавчого апарату обласної ради, 43-21-45.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради