проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Друга сесія VIIІ скликання
від №
Про внесення змін у рішення
обласної ради від 27.11.2020 № 12
Відповідно до статей 43, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання голови фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Рабіновича О.Ю., враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від 18.12.2020, обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни у рішення обласної ради від 27.11.2020 № 12 «Про утворення президії обласної ради VIIІ скликання», ввівши у склад президії обласної ради VIIІ скликання Корха Олега Вікторовича - депутата обласної ради, заступника голови фракції політичної партії «Європейська Солідарність».
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Серафимович Л.О. – консультант
управління організаційного забезпечення депутатської
діяльності, роботи постійних комісій
та фракцій виконавчого апарату обласної ради 43-21-33