Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VIІІ скликання
від №
Про орендну плату
Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 762 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, зі змінами, у зв’язку із встановленням карантину та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Встановити орендарям плату за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад області згідно з додатком.
- Комунальному підприємству “Агенція з питань регіонального розвитку” Житомирської обласної ради провести відповідний перерахунок орендної плати та здійснювати контроль за використанням об’єктів оренди.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Хижняк Т.В.. – консультант відділу орендних
відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів спільної власності
управління майном виконавчого апарату обласної ради, 43-21-48
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: