Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Третя сесія VIII скликання
від №
Про внесення змін у рішення
Житомирської обласної ради
від 24.12.2020 № 21
Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 23.02.2021 № 1013/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від , з питань бюджету та фінансів від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 № 21 «Про Програму розвитку системи освіти Житомирської області на 2021-2025 роки», виклавши таблицю «Напрям 10. Матеріально-технічне забезпечення» розділу «Напрями діяльності та заходи Програми розвитку системи освіти Житомирської області на 2021-2025 роки» додатка 1 до рішення у новій редакції (додається).
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з гуманітарних питань.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення :
Управління освіти і науки обласної державної адміністрації
Відповідальна особа: Колесник Людмила Миколаївна,
начальник Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації
Тел.:(0412) 47-44-97