Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VІІІ скликання
від №
Про внесення змін та затвердження у новій редакції
Статуту комунального закладу позашкільної освіти
«Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна
школа «Юність» Житомирської обласної ради
Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 17.03.2021 № 1477/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від , з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Змінити юридичну адресу комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради з м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 10, на м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14.
- Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради (додається).
- Керівнику комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
департамент культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації
Відповідальна особа:
Обшта Максим Ігорович – директор департаменту культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації
тел. 47-44-31, 47-22-00
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: __. __._____