ПРОЄКТ
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VІІІ скликання
від №
Про надання згоди на прийняття
з державної у спільну власність
територіальних громад сіл, селищ,
міст Житомирської області
санітарного транспорту
Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів державної та комунальної власності», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2021 № 504, розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради від 30.03.2021 №359, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від , з питань комунальної власності та майнових відносин від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
Надати згоду на прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, в оперативне управління комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги типів В і С, за умови використання його за призначенням і невідчуження у приватну власність (згідно з додатком).
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа:Трегуб Л.М. – консультант відділу з питань
управління об’єктами спільної власності та майнових відносин
управління майном виконавчого апарату обласної ради, 43-21-48
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: