ПРОЄКТ
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VIІІ скликання
від №
Про звернення депутатів |
Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши подання депутата обласної ради Кропивницького В.М., враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Схвалити текст звернення депутатів обласної ради до Прем’єр-міністра України, Голови Фонду державного майна України щодо передачі газових мереж у комунальну власність сільських, селищних, міських рад (додається).
- Доручити голові Житомирської обласної ради підписати звернення.
- Надіслати звернення у Кабінет Міністрів України, Фонд державного майна України
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Кропивницький В.М. – депутат Житомирської обласної ради