Проєкт

trizyb1
Україна 
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                                    VIІI скликання

від                        №  

Про надання згоди
на розроблення технічної
документації із землеустрою
щодо поділу земельної ділянки

       Відповідно до ст. ст. 8, 79-1, 122 Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради від 05.06.2020 № 51, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від                          , з питань комунальної власності та майнових відносин від                           , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду Житомирському фаховому коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,6762 га (кадастровий номер 1810136600:04:012:0031), яка розташована за адресою: м. Житомир, вул. Івана Франка, 16-а.
  1. Розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки провести згідно з чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної ради                                                                    В.І. Федоренко

 

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ходаківський О.О.  – консультант відділу
з питань управління об’єктами спільної власності
та майнових відносин управління майном, 43-21-56.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради: __. __._____