Проєкт
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ
Четверта сесія VІІІ скликання
від №
Про внесення змін у рішення Житомирської
обласної ради від 21.12.2017
№ 900 «Про затвердження
Положення про порядок управління
об’єктами спільної власності територіальних
громад сіл, селищ, міст області», зі змінами
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від , обласна рада
ВИРІШИЛА:
- Внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами, доповнивши додаток до рішення пунктом 13 наступного змісту:
«13. Уповноважити голову Житомирської обласної ради на підписання меморандумів в інтересах територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, однією зі сторін в яких є Житомирська обласна рада.».
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.
Голова обласної ради В.І. Федоренко
Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Кемка Д.В. – консультант управління
юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради, 43-21-35.
Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради