trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                                            VIІІ скликання

від                  №

Про подання до
Верховної Ради України
про перейменування міста
Новограда-Волинського
Житомирської області

Відповідно до пункту 26 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рішення Новоград-Волинської міської ради від 16.06.2022 № 563 «Про перейменування міста Новоград-Волинського Житомирської області на місто Звягель»,  протокол громадських слухань в Новоград-Волинській міській територіальній громаді від 27.05.2022, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності                                            від                         , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати рішення Новоград-Волинської міської ради від 16.06.2022 № 563 «Про перейменування міста Новоград-Волинського Житомирської області на місто Звягель».
  2. Порушити питання щодо подання до Верховної Ради України щодо перейменування міста Новограда-Волинського Житомирської області на місто Звягель.
  3. Доручити виконавчому апарату Житомирської обласної ради підготувати текст подання щодо перейменування міста Новограда-Волинського Житомирської області на місто Звягель.
  4. Доручити голові Житомирської обласної ради або особі, яка виконує його обов’язки, підписати подання щодо перейменування міста Новограда-Волинського Житомирської області на місто Звягель.
  5. Направити подання щодо перейменування міста Новограда-Волинського Житомирської області на місто Звягель у Верховну Раду України.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

Заступник голови

обласної ради                                                                                 В.В. Ширма

Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Сечін Р.С. – заступник начальника
Управління юридичної та кадрової роботи
Виконавчого апарату Житомирської обласної ради, 43-21-35