Проєкт


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                     VIІІ скликання

від                       №

Про припинення права користування та надання
у користування мисливських угідь товариству з
обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване
мисливське господарство «Сушки»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 21, 22, 23, 24 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», статті 15 Закону України «Про тваринний світ», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 03.11.2022 № 03-11/5954-22, від 03.11.2022 № 03-11/5955-22, погодження Житомирської обласної військової адміністрації від 11.08.2022 № 4585/2-22/40, клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Сушки» від 10.11.2022 № 25, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування мисливськими угіддями товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Сушки» площею 13852,29 га у зв’язку з добровільною відмовою від користування.
2. Надати у користування товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Сушки» мисливські угіддя загальною площею 13775,1 га на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області, терміном 49 років, згідно з додатком.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Спеціалізоване мисливське господарство «Сушки»:
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.
3.3. Для регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.
3.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

Заступник голови
обласної ради                                                В.В. Ширма

Додаток до проєктів рішень

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г., начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49
Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради: