Проєкт

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята  сесія                                                                               VIIІ скликання

від                              №

Про внесення змін у рішення
Житомирської обласної ради
з питань оренди

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                         , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 27.05.2021 № 131 «Про Переліки другого типу об’єктів оренди комунальної власності», зі змінами, виклавши пункт 2 рішення у новій редакції:

«2. Доручити голові Житомирської обласної ради або особі, яка виконує його обов’язки, у міжсесійний період (у виняткових випадках), згідно з рекомендаціями постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, вносити зміни у Переліки, включаючи в них об’єкти нерухомого та рухомого майна для розміщення органів місцевого самоврядування, бюджетних установ (організацій) та користування ними рухомим майном, з подальшим затвердженням цих змін Житомирською обласною радою.».

  1. Призупинити дію пункту 2 рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 № 423 «Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 № 352 «Про Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області» до набрання законної сили рішення суду у справі № 240/16961/22.

Заступник голови

обласної ради                                                                                          В.В. Ширма

Розробник проєкту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Хижняк Т.В.. – консультант відділу орендних
відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів спільної власності
управління майном  виконавчого апарату обласної ради, 43-21-48