ПРОЄКТ

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                              VIIІ скликання

від                          №

Про затвердження передавального акта
комунальної реабілітаційної установи
«Обласний центр комплексної
реабілітації дітей з інвалідністю»
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст. 107 Цивільного кодексу України, рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 №404 «Про припинення КРУ «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради», розглянувши лист голови комісії з припинення комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради від 29.11.2022 №290/02-09, враховуючи рекомендації постійної комісії  обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                            , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити передавальний акт комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 38190752, юридична адреса: 10004, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Корабельна, будинок 10) згідно з додатком.
  1. Голові комісії з припинення комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради надати передавальний акт державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи у порядку, визначеному чинним законодавством України.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                          В.В. Ширма

Додаток до проєкту рішення

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Насонова Т.О. – консультант  відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності
суб’єктів спільної власності  управління майном, 43-21-47.