Проєкт

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                          VIІІ скликання

від                  №

Про погодження безоплатної
передачі лісоматеріалів

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 №2102-IX, зі змінами, розглянувши звернення Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради від 13.02.2023 №29, з метою врегулювання обліку лісогосподарської продукції, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 07.03.2023, з бюджету та комунальної власності від 10.03.2023, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради та його дочірнім підприємствам безоплатну передачу лісоматеріалів військовим частинам, добровольчим формуванням та іншим суб’єктам відповідно до рішень ради оборони Житомирської області, введених в дію розпорядженням начальника Житомирської обласної військової адміністрації у період з 24.02.2022 по 16.03.2023.
  2. Погодити Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради та його дочірнім підприємствам подальшу безоплатну передачу лісоматеріалів військовим частинам, добровольчим формуванням та іншим суб’єктам відповідно до рішень ради оборони, введених в дію розпорядженням начальника обласної військової адміністрації на період воєнного стану.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на Житомирське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                В.В. Ширма

Розробник проєкту рішення:
Управління майном Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Сечін Р.С. – в.о. начальника Управління.
Дата розміщення на офіційному вебсайті обласної ради