ПРОЄКТ

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ятнадцята  сесія                                                                        VIІI скликання

від                       №

Про зміну засновника комунального
некомерційного підприємства

«Обласний міжрайонний діагностичний центр у
м. Коростені» Житомирської обласної ради

Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. ст. 88, 89, 90 Цивільного кодексу України, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців та громадських формувань», розглянувши лист Житомирської обласної військової (державної) адміністрації від 06.04.2023 №1892/2-23/45, рішення Коростенської міської ради від 20.04.2023 №1231 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Коростенської міської територіальної громади до сфери управління Коростенської міської ради прав засновника комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради», враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від                         , з питань бюджету та комунальної власності від                           , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вийти зі складу засновників комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 13568713) шляхом виключення з нього Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 13576948).
  2. Передати права засновника комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 13568713)Коростенській міській раді (код ЄДРПОУ 13576977).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                В.В. Ширма

Розробник проєкту рішення:
Управлдіння майном  Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Насонова Т.О. – консультант  відділу
з питань об’єктів спільної власності  Управління майном  Житомирської обласної ради.