Медиків Житомирщини привітали з професійним святом
27 липня в Україні відзначатиметься День медичного працівника. Цей день присвячений вшануванню всіх працівників медичної сфери та визнанню їхнього важливого внеску в охорону здоров'я та життя людей.
Напередодні Дня медичного працівника у Житомирському медичному інституті відбулися урочистості, під час яких відзначили кращих медичних працівників Житомирщини.
До урочистого заходу долучилися перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська, в.о директора Департаменту охорони здоровʼя Житомирської ОВА Вікторія Бабченко, депутати Житомирської обласної ради Олег Казюк, Ігор Сабадаш, Ігор Лукашенко, Павло Журбенко, Юрій Довгополий.