Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Житомир11 лютого Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній очолив Божественну літургію та освятив розписи у Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

До спільної молитви за Україну та її захисників, перемогу і мир  долучилися голова Житомирської обласної ради, який нині служить у лавах ЗСУ, Володимир Федоренко, заступник голови обласної ради Володимир Ширма, депутати Житомирської обласної ради Тетяна Парфентієва, Олександр Дмитрук, начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом із заступником Юрієм Денисовцем, представники міської влади, громадськість. 

Наприкінці богослужіння Митрополит Епіфаній відзначив нагородами за заслуги перед Помісною церквою єпископа Житомирсько-Овруцької єпархії Православної церкви України Паїсія, настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору Отця Богдана та служителів храму.

Нагадаємо, що унікальний розпис у Свято-Михайлівському соборі, над яким працювали понад двадцять років, завершили наприкінці грудня минулого року. Роботу на основі давніх технік виконували майстри із Житомира та Києва на чолі з художником Денисом Белянським.