ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проходження перевірки
Кисіль-Геворгян Ольги Олександрівни

13 листопада 2023 року у Житомирській обласній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»,  Кисіль-Геворгян Ольги Олександрівни, консультанта відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату  Житомирської обласної ради.

Копія заяви про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» Кисіль-Геворгян О.О. додається. 

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2022 рік подано  у визначеному чинним законодавством порядку (ID декларації: 5b8bc245-1986-49b2-a7cf-f5c2fe1717b5/view)*.    

 

Копія заяви про проведення перевірки

*У зв’язку з тим, що на даний час не відновлено доступ до Єдиного державного реєстру декларацій, відсутнє посилання на декларацію.

 

Повідомлення
про результати перевірки

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення  влади»  та  Порядку  проведення  перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, Житомирською обласною радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо Кисіль-Геворгян Ольги Олександрівни, консультанта відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Житомирської обласної ради.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Кисіль-Геворгян Ольги Олександрівни не  застосовуються   заборони,   передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

НОВИНИ

В обласній раді відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань

В обласній раді відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань13 червня під головуванням депутатки Оксани Олійник відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, під час якого було розглянуто 9 питань порядку денного.

Участь у роботі комісії взяли заступник голови  Житомирської обласної ради Володимир Ширма, заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець, керівники структурних підрозділів Житомирської ОВА та виконавчого апарату Житомирської обласної ради.

Працювала постійна депутатська комісія

Працювала постійна депутатська комісія13 червня  відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку. Голова комісії – депутат обласної ради Віталій Сорока.

До роботи засідання доєднались: перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, представники виконавчого апарату Житомирської обласної ради.

Власна справа за пів години з е-Підприємець: 10 послуг в одній заяві на порталі Дія

Власна справа за пів години з е-Підприємець: 10 послуг в одній заяві на порталі ДіяМіністерство цифрової трансформації України оголосило про запуск комплексної послуги "е-Підприємець".

е-Підприємець — сервіс для спрощення ведення бізнесу. Відтепер можна оформити онлайн 10 послуг за однією заявою за 15-40 хв.