Управління інформації, зв’язків з громадськістю, міжнародної співпраці, з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих

Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 1. електронна пошта управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Посада Прізвище, ім'я, по батькові № телефону № кабінету

Начальник управління

 Лайчук Наталія Миколаївна  (0412) 43-21-30  224
Заступник начальника
  
      
Головний спеціаліст Соболєва Вероніка Володимирівна  (0412) 43-21-30  224

Основними завданнями управління є:

1.    Забезпечення проведення єдиної державної політики у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та розвитку інформаційних технологій.
2.    Здійснення організаційного забезпечення участі керівництва обласної ради у міжнародних заходах, які проводяться в Житомирській області та інших регіонах України або за її межами, за участі представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, та офіційних іноземних делегацій.
3.    Забезпечення презентації Житомирської області, поширення знань про область на території України та за її межами.
4.    Здійснення інформаційного забезпечення участі керівників обласної ради, депутатів у прес-конференціях, «гарячих лініях», прямих ефірах, інших виступах у засобах масової інформації.
5.    Підготовка матеріалів щодо діяльності ради, зокрема, статей, інтерв’ю, звернень, звітів, вітань тощо для розміщення в засобах масової інформації.
6.    Надання в межах своєї компетенції інструктивно-методичної  та консультативної допомоги органам місцевого самоврядування області, сприяння висвітленню їх роботи в ЗМІ.
7.    Сприяння у реалізації державної інформаційної політики, забезпечення прозорості та відкритості  діяльності керівництва обласної ради, співпраця зі ЗМІ, видавництвами, рекламними та інформаційними агентствами усіх форм власності.
8.    Організація передплати періодичних видань  для структурних підрозділів обласної ради та підписання договорів зі ЗМІ на висвітлення діяльності обласної ради.
9.    Оприлюднення у ЗМІ офіційної інформації обласної ради.
10.    Підтримка зв'язків із міжнародними, центральними ті місцевими ЗМІ, інформаційними агентствами,  а також їх регіональними представниками.
11.    Максимальне залучення самих внутрішньо переміщених осіб до організації заходів з вирішення їх проблем на всіх рівнях.
12.    Моніторинг проблемних питань щодо реалізації державної соціальної політики у сфері пільгового забезпечення внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих.
13.    Залучення громадського сектора, благодійних, волонтерських та релігійних організацій, соціальних партнерів, приватного сектора економіки, зарубіжних та міжнародних організацій тощо до проведення заходів щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих.
14.    Організація в засобах масової інформації роз’яснення нормативно-правових актів із надання пільг та компенсацій внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих.
15.    Забезпечення своєчасного розгляду письмових та усних звернень внутрішньо переміщених осіб, учасників антитерористичної операції та сімей загиблих.
16.    Виконання оперативних доручень керівництва обласної ради.

Управління має право:

1. Одержувати у встановленому порядку від посадових осіб виконавчого апарату обласної ради документи, довідки, інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
2. Залучати спеціалістів підрозділів облдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян (за згодою) до розгляду питань, що належать до повноважень управління.
3. Вносити на розгляд керівництва обласної ради проекти розпоряджень голови обласної ради, рішень обласної ради, плани, заходи, доповідні записки та інформацію з питань, що належать до компетенції управління.
4. Брати участь у підготовці та проведенні сесій обласної ради, нарад та інших зібрань, які проводяться обласною радою, її виконавчим апаратом.

 

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2