Управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм

Адреса: 10014 м.Житомир, м-н ім. С.П. Корольова, 12. електронна пошта управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. _
Посада Прізвище, ім'я, по батькові № телефону № кабінету

Начальник управління

Ковтуненко Микола Григорович (0412) 43-21-49 230
Заступник начальника управління (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. _)
Консультант Завадський Іван Васильович (0412) 43-21-49 230

 

 Завдання та повноваження управління

         1. Забезпечення діяльності обласної ради, президії, її органів та депутатів обласної ради з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, моніторинг виконання   проектів та програм, регулювання гірничих відносин та ведення мисливського господарства і полювання, використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, питань адміністративно-територіального устрою області, врегулювання окремих питань земельних відносин, ведення обліку адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів,а також надання консультативно - методичної допомоги місцевим радам з цих питань.

         2. Надання допомоги депутатам та постійним комісіям обласної ради у здійсненні ними своїх повноважень, підготовка для депутатів обласної ради довідково-інформаційних та інших матеріалів з питань, віднесених до компетенції управління.

         3. Підготовка пропозицій, висновків, проектів рішень обласної ради і розпоряджень голови обласної ради з питань, що належать до відання управління.

            

         4. Забезпечення належного ведення діловодства.

         5. За дорученням керівництва обласної ради, здійснює розгляд питань, що належать до компетенції управління, звернень громадян, підприємств установ, організацій, інформаційних запитів, підготовку до розгляду електронних петицій, що набрали необхідну кількість голосів.

            6. Забезпечує контроль за правильністю формування, оформлення і зберігання справ, які підлягають зберіганню у виконавчому апараті обласної ради.

         7. За дорученням керівництва обласної ради бере участь у підготовці та проведенні нарад, семінарів, курсів підвищення кваліфікації працівників та депутатів обласної, районних, міських, селищних і сільських рад.

         8.  Здійснює аналіз та контроль за виконанням проектів та обласних програм, затверджених обласною радою.

         9. Готує і вносить на розгляд ради пропозиції щодо питань адміністративно-територіального устрою області, ведення обліку адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів, підготовки статистичних звітів про адміністративно-територіальний устрій.

         10. Готує самостійно або спільно із структурними підрозділами  обласної ради та обласної державної адміністрації пропозиції про зміну діючих або скасування таких, що фактично втратили чинність, рішень обласної ради, обласних програм, розпоряджень голови обласної ради.

         Управління має право:

         1. Отримувати у встановленому порядку від посадових осіб, структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, обласних установ та організацій, органів місцевого самоврядування у містах і районах області документи, довідки, розрахунки, інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

                2. Інформувати керівництво обласної ради, у разі покладення на управління виконання завдань та функцій, що не належать чи виходять за межі його компетенції, а також у випадках ненадання інформації, необхідної для вирішення порушених питань.

                3. Залучати спеціалістів органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів облдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) до вирішення питань для підготовки проектів нормативних актів та інших документів, проектів на залучення грантів, позабюджетних коштів, а також для розробки і здійснення заходів, які проводяться управлінням відповідно до покладених на нього обов'язків.

                4. Брати участь у засіданнях сесій обласної ради, президії, постійних комісій, інших дорадчих і колегіальних органів ради, нарадах, які проводяться в обласній раді.

                5. Управління також може виконувати інші завдання за дорученням керівництва обласної ради.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2