ПОЛОЖЕННЯ про стипендію обласної ради учням комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендію обласної ради учням комунального закладу
«Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей»
Житомирської обласної ради

( затверджено рішенням обласної ради від 07.06.12 № 586, зі змінами внесеними рішеннями обласної ради від 12.06.13 № 940, від 28.05.15 № 1504, від 16.01.15 № 1385)

1. Стипендія обласної ради призначається учнямкомунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради за особливі успіхи у навчанні, участь у пошуковій, науково-дослідницькій роботі Малої академії наук України.

2. Зазначена щомісячна стипендія встановлюється учням у розмірі, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 05.03.08 №165 “Деякі питання стипендіального забезпечення” , призначається терміном на один рік.

3. Стипендія обласної ради призначається учням комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради за рахунок коштів обласного бюджету.

4. Виплату стипендії здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації впродовж навчального року.

5. Висунення претендентів на одержання стипендії здійснюється за поданням управління освіти і науки облдержадміністрації.

6. Відбір кандидатур проводить комісія у складі, згідно з додатком до цього Положення.

7. Засідання комісії  є чинним, якщо у його роботі бере участь не менше 2/3 персонального складу комісії.

8. Порядок розгляду матеріалів та відбору претендентів на отримання стипендії визначається комісією на її засіданні відкритим голосуванням та за погодженням постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань.

9. Присудження стипендії здійснюється таємним голосуванням та за погодженням постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань. Рішення вважається чинним, якщо за претендента проголосувало не менше половини персонального складу комісії.

10. Виплату стипендії може бути припинено рішенням комісії за поданням управління освіти і науки облдержадміністрації в разі порушення стипендіатом навчальної дисципліни, переїзду стипендіата на постійне місце проживання за межі Житомирської області.

11. Висунення претендентів на здобуття стипендії обласної ради здійснюється раз на рік до 15 серпня.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2