85 років від дня заснування Житомирської області!

85 років від дня заснування Житомирської області!

Сьогодні виповнюється 85 років від дня заснування Житомирської області.

Шановні жителі Житомирщини!

Прийміть наші найщиріші вітання із знаменним ювілеєм!

Сьогодні усі ми переживаємо великі випробування. Разом з усім українським народом захищаємо незалежніть та територіальну  цілісність нашої держави. З перших днів війни кожен на своєму фронті став до оброни Батьківщини, рідного краю, своїх родин.

У цей тяжкий для усіх нас час хочемо подякувати кожному за згуртованість та єдність, за стійкість та витримку, за щоденну сумлінну працю на благо розвитку рідного краю. 

З перших днів повномасштабного вторгнення наша область зазнала численних ворожих ракетних обстрілів. Ми відчули на собі усі жахи війни - розруху, горе та сльози...

На превеликий жаль, ми маємо втрати... Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю усіх полеглих за Україну Героїв, синів та доньок Житомирщини, хоробрих Захисників України.

Сьогодні ми продовжуємо боротися, давати гідну відсіч ворогу та невпинно йти до своєї мети - Перемоги над ворогом! І ми дійдемо до неї! Бо у нас сильна армія, мужні та хоробрі Воїни, найкращі люди! 

Дякуємо кожному за особистий внесок у боротьбу з ворогом. Дякуємо за чуйність та людяність, за підтримку один одного. В нашій єдності наша сила! 

Щиро бажаємо мирного неба над Житомирщиною і всією Україною!

Разом - переможемо!

Слава Україні!

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2