Можливість перетину кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено, - Держприкордонслужба

43751d73 5954 474b 9cd1 9a6ece9cf818Державна прикордонна служба України зазначає, можливість перетину кордону на виїзд за межі країни громадянами України за паспортом громадянина України (внутрішній паспортний документ) продовжено. Про це повідомила Держприкордонслужба 18 квітня.

"Таке рішення прийнято зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт). Саме через гуманітарні обставини та за раніше досягнутими домовленостями з суміжними країнами співробітники прикордонного відомства здійснюватимуть пропуск громадян України, в тому числі і за внутрішнім паспортним документом. Це стосується всіх громадян, не залежно від областей, з яких вони прямують",- йдеться у повідомленні.

З-поміж іншого нею визначено, що виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за наявності  паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за   відсутності   паспорта   громадянина України).

Водночас Державна прикордонна служба звертає увагу громадян України, що в окремих випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра необхідність наявності закордонного паспорта, що визначено законодавствами країн, де наші співвітчизники планують перебувати, або під час поїздок між різними країнами. Тому радить громадянам України враховувати всі різні ситуації та за можливості оформити собі закордонний паспорт ще до перетину кордону.

Джерело: https://dpsu.gov.ua/ua/news/Mozhlivist-peretinannya-kordonu-gromadyanami-Ukraini-za-vnutrishnimi-pasportami-prodovzheno/

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2