Центр демократії та верховенства права стартує з новим проєктом "100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН" та оголошує набір амбасадорів

aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS9hMTBiNDc3Y2FlMjdmYmZmZjM2NjZkNDJlL2ltYWdlcy84ZGY0ODEyMy0zMWEyLTMyOTktZTgwYS1mODM1MTNmMTExMGIucG5nЦентр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) шукає відповідальних, проактивних та творчих людей, щоб разом втілити в життя масштабний проєкт, про який з гордістю можна буде сказати «Ми це зробили!».

"100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН" – це довгостроковий проєкт, який передбачає створення списку 100 вчинків відповідальних людей, які позитивно змінюють як своє життя, так і життя своєї сім'ї, громади, міста. Ми шукаємо відповідальних громадян з усіх куточків України, будь-якої професії, віку чи гендеру, щоб разом надихнути усіх українців творити зміни, адже відповідальність - це новий тренд.

Ми маємо амбітну мету створити список вчинків, які можна з гордістю назвати відповідальними та тими, що змінюють на краще, наприклад, чийсь будинок, місто, парк чи... нашу спільну країну, – розповідає Олеся Холопік, директорка ЦЕДЕМ. – Будемо робити це разом із громадянами з різних міст України, яких об’єднує одне - відповідальна, небайдужа та проактивна позиція. Для цього нам потрібна допомога амбасадорів – однодумців на місцях, які поділяють думку про те, що разом ми здатні “запалити” інших пристрастю до позитивних змін. Приєднуйтеся!”


Якщо ти:

  • проживаєш в одному із цих 19 міст України – Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Дрогобич, Одеса, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Харків, Чугуїв, Житомир, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Богуслав;
  • вмієш знаходити спільну мову з людьми та організовувати різноманітні події;
  • креативно підходиш до вирішення завдань чи викликів;
  • «відповідальність», «активна позиція» – слова, що мають для тебе значення.

Яку допомогу в реалізації проєкту ми від тебе очікуємо:

  • допомогу у формуванні спільноти відповідальних та проактивних мешканців твого міста;
  • поширення інформації про проєкт у місцевих медіа та соцмережах.

Що на тебе чекає:

  • можливість бути співтворцем списку топ-100 відповідальних вчинків громадян України;
  • новий досвід та можливість прокачати професійні навички.

Щоб стати амбасадором потрібно заповнити цю форму до 14 червня 2021 року.

Розгляд анкет організатори здійснюють на принципах неупередженості та гендерної рівності. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо прийнятих рішень. 

Якщо у вас виникли питання, пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з темою “100 вчинків. Запитання”

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2